Więcej niż salon kosmetyczny

O NAS

Każdego dnia staramy się sprostać najwyższym wymaganiom klientek, aby efekty naszych zabiegów zadowalały zarówno bezpośrednio po ich wykonaniu, jak również zawierały odpowiednią dawkę pielęgnacyjną. Prawdziwe piękno tętni życiem i promieniuje z nas od wewnątrz. Spojrzenie, gest, uśmiech – to ich urok przyciąga i zbliża nas do siebie.Pamiętajmy, że zadbana i zrelaksowana kobieta jest pewna siebie, podziwiana przez otoczenie, szczęśliwa, sięga po więcej i wie, że na to zasługuje. Każda z nas może taka być. To samo dotyczy mężczyzn,dlatego dla nich posiadamy również odpowiednią ofertę.

W naszym Salonie Urody oferujemy pełen zakres usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków, a dla naszych stałych klientów mamy karty rabatowe i upominki.

Oddzielne gabinety, kameralne wnętrze, doświadczenie i kwalifikacje naszego personelu sprawiają, że Salon Urody Beauty & SPA to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie i pewnie.

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, najlepszymi kosmetykami, śledzimy najnowsze trendy.

Oferujemy także możliwość przeprowadzania bezpłatnych konsultacji ze specjalistą kosmetologiem, masażystą, pod kątem doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach.

 

kosmetyki-bns

NASI SPECJALIŚCI SALON URSYNÓW

KOSMETOLOG,

Dominika Skoczek

dominika

Pogodna, konkretna i precyzyjna w pracy jak i w życiu codziennym. Ukończyłam technikum kosmetyczne, wizaż i stylizacje obecnie kończę kosmetologie na WSIIZ. W  zawodzie pracuję ponad  4 lata nieustannie poszerzam swoją wiedzę o nowe szkolenia i  sympozja.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie moje klientki nie są anonimowe. Odcinając się od schematów szukam rozwiązania problemu w gabinecie jak i po za nim zagłębiając się w tryb życia  Osoby z która mam przyjemność współpracować.  Nasz wygląd to nasza wizytówka nie ma w tym nic złego jeżeli  pozwolimy kosmetyce uwydatnić  to piękno 😉

KOSMETOLOG,

Magdalena Kawka

magda www

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o kierunku kosmetologia estetyczna.

Nie zatrzymałam się w miejscu. Kosmetologia to dziedzina, która zmienia się z dnia na dzień, dlatego też nie poprzestałam tylko na jednej szkole. Dalej uczę się w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie również na kierunku kosmetologia.

W gabinecie głównie zajmuję się zabiegami na twarz, zabiegami laserowymi oraz zabiegami na dłonie i stopy.

 

KOSMETYCZKA, STUDENTKA KOSMETOLOGII

Weronika Jeż

Weronika Jez

 

Dokładna ambitna w wykonywaniu zabiegów, przy tym uprzejma, życzliwa i otwarta w stosunku do klientów, którzy są dla mnie najważniejsi.

Praca w salonie kosmetycznym jest moją pasją. Priorytetem jest sprawienie, by osoby z którymi przeprowadzam zabiegi były w pełni spełnione i wyszły z salonu z uśmiechem na twarzy. Podchodzę do każdego indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta.

Wykonuję zabiegi modelujące sylwetkę, depilację woskiem oraz IPL, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, stylizację paznokci i oprawy oczu.

Rozpoczęłam naukę w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. Ukończyłam liczne kursy kosmetyczne oraz stylizacji paznokci. W dalszym ciągu się rozwijam poprzez uczęszczanie na szkolenia, pokazy oraz czytanie literatury branżowej. Regularnie pojawiam się na targach kosmetycznych aby znać nowości i przekazywać je swoim klientkom.

 

Nasz salon Ursynów